Kniha návštěv

Nafouklé břicho

Tea | 06.11.2018

Držím očistu druhý den. Dnešní ráno jsem měla extrémní problémy při a po vyprázdnění, bolesti hlavy šílené a zeslablost. Ten klystýr je dle mě nejnáročnější, jsem pak zesláblá, že nejsem schopna jít téměř do práce.. ale pak se to beh.dopoledne zlepší a hlava nebolí a tak. Proč píšu, je, ptám se, nrvite, proč mám tak moc nafouklé břicho? Piju jen, co se smí... Teda teplou variantu... Poradíte prosím?

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertTib | 01.06.2018

The men's prostate is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas of the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to take to make certain a proper prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least once annually.

léky

J. | 10.07.2017

Ahoj, chystám se na očistu, ale beru léky. V knize se sice píše že s tím nikdo neměl problém, ale mě to nejde do hlavy. Když se pije projímavý čas a dělají se výplachy, budou mít vůbec čas se léky vstřebat do těla? Mám strach že jen projedou trávicím traktem a nevstřebají se. Má někdo zkušenost?

jde vynechat jeden den ranní výplach?

koralka | 15.05.2017

Prosím, poraďte : očistu držím už po několikáté a většinou tak 14-15dní,je to super, ale nikdy jsem nevynechala ranní výplach. Mám ale před sebou ( nečekaně ) jeden den opravdu brzké vstávání a dlouhou cestu.....JDE tedy jeden den vynechat a pak zase pokračovat ?
Díky za odpověď. :-)

Sport

Zdenek | 09.05.2017

Ahoj dnes je muj 9 den chtel bych trochu prodlouzit ale v sobotu bezim pul maraton a mam obavu abych to zvladnul mate nekdo zkusenost se sportem pri ociste diky?

Lze očistu zkrátit?

Veru | 07.05.2017

Ahoj, chtěla bych začít s ocistou, ale nemam 10 dni, hodně cestují a sportuji. Dle vašich zkušenosti je člověk déle rano na wc plus muze byt vláčným a bez energie. Chtěla jsem se proto zeptat, zda ma smysl držet půst treba jen 4-5 dnů? A jak dlouho je pak návrat do normálu? Diky

Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 08.05.2017

Ahoj Veru.
Pokud máte knihu,tak strana 25 kapitola "A nestačilo by 5 dní?"Podle autora očisty i autora knihy je těch 10 dní základ,vysvětlení v knize,jak se tělo čistí v 7-mi denních cyklech. Já jedu svou první,jsem v 15-tém dni a můj životní styl je takový,že máme dva psy,s kterými chodím 3x denně ven a procházky,10-ti letého syna,s kterým trávím čas aktivně a 90-ti letého dědečka,o kterého pečuji a od minulého úterý za ním jezdím každý den do nemocnice,kde s ním travim 3-5 hodin plus cesta.To úterý byl můj devátý den.Opravdu to jde zvládnout i při cestování a sportování,budete mít spoustu energie,až nebudete chápat,kde se bere :-)

Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 09.05.2017

Ahoj Marti, knihu bohuzel nemam, proto se ptam. Každopádně me cestování je spojené s již zaplacenymi a objednanymi gurmanskymi zážitky, vinobraním, výlety 50 km, oslavy narozenin a další akce plné jídla, pití a minimálně vina. Jen 1 vikend mam ted volný. Proto 10 dnů detox + 3 dny návrat do reality nemam. Proto se ptam. Uplne maximum je 12 dnů, Tzn bud dam 9 dnů detox +3 dny návrat k jídlu nebo 10 dnů detox a návrat k jídlu musim uspisit na 2 dny...Co myslíte? Nekdo zkušenosti? Dekuji.

Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 09.05.2017

Já bych v takovém případě naplánovala očistu až po těchto zážitcích :-)

Re: Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 10.05.2017

Ahoj Marti, takový program mam celoročně;))) Navíc chci detox ted, na jaře, nemuzu čekat az nekdy jednou možná... Takze jsi mi moc neporadila :( Btw pisou tu i lidi, co to drželi kratší dobu. Proto prosim o radu, 10 dnů detox + 2 dny návrat do reálu nebo 9 dnů detox a 3 dny návrat do reálu? Dekuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek