Kniha návštěv

první očista prosím RADU

Silvie | 01.03.2019

Držím 4 den 10-ti denní očistu,a le mám problém s vyprazdňováním.
I když ráno dodržuji vypití 0,8 l - 1l slané vody nevyprázdním se.
Tak se ptám zda mám pokračovat, zda není špatně, že piji tak slanou vodu a zůstává mi v těle. Mám občas problémy s ledvinami tak abych zbytečně nedráždila ledviny.

Děkuji za radu Silvie

Re: první očista prosím RADU

Markéta | 11.04.2019

Silvie, měla jsem stejný problém. Zrovna jedu už 5 očistu (dělám 1x ročně) a prostě jsem to vyřešila jinými způsoby jak se vyprázdnit. Buď si večer před spaním dám silný čaj ze senny, nebo si připravím klystýrový nálev, nebo si koupím zaječickou minerálku - a jde to vždycky. Vypráznění je opravdu důležité, za chvilku už by vám začalo být zle (mívala jsem takové až slepácké křeče do břicha) Tak přeju štěstíčko. M.

Re: první očista prosím RADU

rada | 27.04.2019

Pokud vam to nejde po vode, zkuste projimavy caj. Take mi to slane vode neslo se vyprazdnit. ale caj to udelal raz dva

Nenech se odradit

Hanka | 18.02.2019

Ahoj všem, kteří váhají s očistou. Držím ji už poněkolikáté i přesto, že beru léky na štítnou žlázu a alergii. Lidé kolem mě většinou jen kroutí hlavou. Někteří mi řekli, že je to "mučení" a z mnoha stran slyším, že jsem blázen, že oni by to nedokázali - 10 dnů nejíst. Je to o vnitřním rozhodnutí a pochopení smyslu této očisty. Je třeba uvědomit si, že to člověk dělá pro sebe a svoje zdraví, takže to za něj nikdo jiný udělat nemůže. Ten úžasný přísun energie a pozitivního myšlení stojí za to (tedy alespoň mně) :-) A když potom ty samé lidi, kteří vás odrazovali slyšíte naříkat jak je bolí támhleto a že musí k doktorovi pro tohleto, tak Vy víte své. Vás to totiž nebolí a proto můžete žít líp a dělat věci, které oni nemohou. A tomu já říkám výhra! Držím palce každému, kdo se pro tuto očistu rozhodne, protože to fakt stojí za to. Jen to chce pevnou vůli a vydržet :-)

Očista den za dnem

Terka | 12.02.2019

Ahojky všem, tuto kůru už zkouším po několikáté.
Příprava před zacatkem-vecer- projimavy caj- v pořádku-ráno- slaná voda, šlo to trošku těžko,ale vypila jsem na 2x, vyprázdnění 2x, pak přišla velká únava, musela jsem si lehnout a jsem ráda, že nikam nemusim. Začalo mě svědit celé tělo, hlavně záda (bojovala jsem nedávno s candidou v těle a hlavně na zádech se objevovaly flíčky, takže to bude spojitost). Hlad zatím nemám, málo piju (tím že jsem prospala půl dne). Budu informovat jak se daří :)

Od zitrka to chci zkusit

Jess | 14.01.2019

Zdravim Vas holky, od zitrka chci zkusit tuhle ocistu. Kdyz to tady ctu, verim, ze to neni nerealne a verim, ze je to opravdu prinosne. Trochu z toho mam strach, ale... Mozna tu hledam trochu podporu. Jde o to, ze jsem dlouhodobe mela problemy s anorexii, ktera se zvrtla v zachvatove prejidani. A vim, ze to musi skoncit, protoze to dava telu hrozny zaprach. A telo potrebuje detox. A tohle mi prislo jako docela dobre reseni. Naprosta ocista strev. Drzte mi palce a ja budu postupne informovat, jak zvladam :)

Re: Od zitrka to chci zkusit

Lea | 27.01.2019

Ahoj, tak jak jsi dopadla? Já začínám dnes, je to dobrý den i podle lunárního kalendáře.

Nafouklé břicho

Tea | 06.11.2018

Držím očistu druhý den. Dnešní ráno jsem měla extrémní problémy při a po vyprázdnění, bolesti hlavy šílené a zeslablost. Ten klystýr je dle mě nejnáročnější, jsem pak zesláblá, že nejsem schopna jít téměř do práce.. ale pak se to beh.dopoledne zlepší a hlava nebolí a tak. Proč píšu, je, ptám se, nrvite, proč mám tak moc nafouklé břicho? Piju jen, co se smí... Teda teplou variantu... Poradíte prosím?

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertTib | 01.06.2018

The men's prostate is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas of the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to take to make certain a proper prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least once annually.

léky

J. | 10.07.2017

Ahoj, chystám se na očistu, ale beru léky. V knize se sice píše že s tím nikdo neměl problém, ale mě to nejde do hlavy. Když se pije projímavý čas a dělají se výplachy, budou mít vůbec čas se léky vstřebat do těla? Mám strach že jen projedou trávicím traktem a nevstřebají se. Má někdo zkušenost?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek