Kniha návštěv

Re: léky

Hanka | 18.02.2019

Taky beru ráno léky (na štítnou žlázu) Mají se užívat na lačno nejméně půl hodiny před jídlem. Očistnou kúru držím už poněkolikáté a tyto léky si beru až po ranním proplachu, chvíli po tom, co vypiju poslední hlt slané vody. Dělám to právě proto, aby se mi léky "nevyplavily" z těla. Myslím však, že kdybych je brala půl hodiny před prvním pitím slané vody, tak by to bylo OK, ale nemám ráno tolik času. Stejně do půl hodiny po požití léků nic nejím, takže jsem přesvědčena, že takto je to OK.

jde vynechat jeden den ranní výplach?

koralka | 15.05.2017

Prosím, poraďte : očistu držím už po několikáté a většinou tak 14-15dní,je to super, ale nikdy jsem nevynechala ranní výplach. Mám ale před sebou ( nečekaně ) jeden den opravdu brzké vstávání a dlouhou cestu.....JDE tedy jeden den vynechat a pak zase pokračovat ?
Díky za odpověď. :-)

Sport

Zdenek | 09.05.2017

Ahoj dnes je muj 9 den chtel bych trochu prodlouzit ale v sobotu bezim pul maraton a mam obavu abych to zvladnul mate nekdo zkusenost se sportem pri ociste diky?

Re: Sport

seemiya | 04.04.2019

Ano, mám zkušenost takovou, že tělo funguje mnohem lépe, energie je dostatek i pro sportovní výkon. Nebál bych se pokračovat.

Lze očistu zkrátit?

Veru | 07.05.2017

Ahoj, chtěla bych začít s ocistou, ale nemam 10 dni, hodně cestují a sportuji. Dle vašich zkušenosti je člověk déle rano na wc plus muze byt vláčným a bez energie. Chtěla jsem se proto zeptat, zda ma smysl držet půst treba jen 4-5 dnů? A jak dlouho je pak návrat do normálu? Diky

Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 08.05.2017

Ahoj Veru.
Pokud máte knihu,tak strana 25 kapitola "A nestačilo by 5 dní?"Podle autora očisty i autora knihy je těch 10 dní základ,vysvětlení v knize,jak se tělo čistí v 7-mi denních cyklech. Já jedu svou první,jsem v 15-tém dni a můj životní styl je takový,že máme dva psy,s kterými chodím 3x denně ven a procházky,10-ti letého syna,s kterým trávím čas aktivně a 90-ti letého dědečka,o kterého pečuji a od minulého úterý za ním jezdím každý den do nemocnice,kde s ním travim 3-5 hodin plus cesta.To úterý byl můj devátý den.Opravdu to jde zvládnout i při cestování a sportování,budete mít spoustu energie,až nebudete chápat,kde se bere :-)

Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 09.05.2017

Ahoj Marti, knihu bohuzel nemam, proto se ptam. Každopádně me cestování je spojené s již zaplacenymi a objednanymi gurmanskymi zážitky, vinobraním, výlety 50 km, oslavy narozenin a další akce plné jídla, pití a minimálně vina. Jen 1 vikend mam ted volný. Proto 10 dnů detox + 3 dny návrat do reality nemam. Proto se ptam. Uplne maximum je 12 dnů, Tzn bud dam 9 dnů detox +3 dny návrat k jídlu nebo 10 dnů detox a návrat k jídlu musim uspisit na 2 dny...Co myslíte? Nekdo zkušenosti? Dekuji.

Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 09.05.2017

Já bych v takovém případě naplánovala očistu až po těchto zážitcích :-)

Re: Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 10.05.2017

Ahoj Marti, takový program mam celoročně;))) Navíc chci detox ted, na jaře, nemuzu čekat az nekdy jednou možná... Takze jsi mi moc neporadila :( Btw pisou tu i lidi, co to drželi kratší dobu. Proto prosim o radu, 10 dnů detox + 2 dny návrat do reálu nebo 9 dnů detox a 3 dny návrat do reálu? Dekuji

Čištění jazyka - kdy začne?

Martina | 27.04.2017

Dobrý den všem.
Ráda bych se zeptala na zkušenosti s čištěním jazyka.
Kdy můžu začít pozorovat nějaké změny, jaké máte zkušenosti vy ostatní, co jste již očistu prodělali, toto je moje první a dnes je čtvrtý den.
Těším se, že na konci očisty budu mít růžový jazyk, který znamená, že jsem vnitřně vyčištěná. Myslela jsem si, že uvidím třeba malé změny každý den, tak jak vidím velké změny každý den na váze, nebo centimetrech, ale na jazyku zatím vůbec žádnou změnu nepozoruji.

Předem děkuji za sdělení vašich zkušeností.
Martina

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek