Kniha návštěv

začíná někdo dnes?

linda | 26.02.2017

dobrý den, začíná někdo dnes s očistou? chystám se na ni podruhé, první 2013 byla kvalitní, celých 10 dní a nyní potřebuji zase očistit tělo a nastartovat "jarní" úklid. přidá se někdo?

Re: začíná někdo dnes?

Ivet | 26.02.2017

Dobrý den,zítra s očistou končím. Mám první zkušenost a naprosto vynikající.Doporučuji každému, kdo má trochu pevnou vůli a silné odhodlání. Držím všem pěsti:-)

Re: začíná někdo dnes?

linda | 27.02.2017

reálně jsem začala až dnes, nakonec den docela v pohodě. asi 7 citronád a zjišťuji, že si postupně navyšují dávku kajenského pepře, co mi dělá problém je sirup, nejsem schopna vypít citronádu se dvěma lžícemi sirupu, je to odporně sladké :-/ chci se zeptat, jestli jste během očisty chodili častěji na wc, mám pocit, že jsem tam dnes proseděla den a nebude to tím čajem ze senny.

Re: Re: začíná někdo dnes?

Ela | 28.02.2017

Tak si Lindo dejte sirupu mín.Na WC jsem chodila stále ,měla jsem nutkání čůrat.....

Re: Re: Re: začíná někdo dnes?

linda | 28.02.2017

Elo, moc děkuji, piju citronádu jen s jednou lžící sirupu a to je fajn. V roce 2013 mi to tak sladké nepřišlo, asi se mění chutě :-) je pravda, že od té doby jsem z jídelníčku vyřadila sladké, tak asi to bude ten důvod. zatím všechno v pohodě.

Teplé nápoje

Ela | 13.02.2017

Ještě jsem chtěla sdělit-tentokrát piji všechny nápoje teplé,podle čínské medicíny nemají být studené,oslabují imunitu a slezinu.A výhoda je ,že mi zatím není zima což mi minule byla a veliká..A navíc logicky my hospodyně když něco čistíme taky jen teplou vodou,že a naše vnitřní očista to také doufám ocení..Tak pa příště..

6den

Ela | 13.02.2017

Dobrý den .Po šestém dnu 2.6kg dole..Začátek pro mne byl obtížný,prvé dva dny jsem musela mít kávu a jedno jablko.Určitě lepší než abych ukončila .Nyní dávám vše v pohodě.Jak píše Eva je to o tom nastavení v hlavě,limonády mi chutnají a nahradí úžasně výživu.CHci protáhnout tak o tři dny.Pane Honzo ke struktuře stolice -také to mám tak jak píšete-po cca 5 dnech jen žlutá vodová.Držím během 10let již potřetí a vždy je to tak,žádné větší kusy stolice.Myslím že za předpokladu i kyž máme ve stravě maso ale i zeleninu -ta má vlákninu,je jak kartáček na střeva a ovoce které u mne například tvoří polovinu stravy a to má mnoho ovocných kyselin ,které jistě pročistují ty naše "trubky"-střeva průběžně.Tak žádné staré kusy stolice nebudou vycházet !Také jsem dříve očekávala a myslela že něco dělám špatně..Sůl dávám taky s jodem .ALE nejúžasnější je že v průběhu očisty Vás přejde žravost,pak jste klidnější..Já pravidelně cvičím,potřebuji ještě zhubnout 8 kilo ,Tak přidám plavání..Přeji krásné dny..

10. den

Honza | 13.02.2017

Ahoj všichni, tuto očistu držím již podruhé. První v březnu 2011 a to jsem vydržel 11 dní, 6 kg dole. Žádné potíže ani nějaké výraznější detox. symptomy. Se solným výplachem také problémy nemám. Stolice byla po vyloučení té pevné jen nažloutlá vodová. Žádné větší kusy, jak se píše v knize ze mě nikdy nevyšly. První 3 dny jsem místo kaj. pepře přidával do citronády pálivou papriku. Po nasazení kaj. pepře přišel příliv energie, takže kajenský pepř určitě doporučuju!

Nyní jsem již u 10ého dne druhé očisty. Neměl jsem vůbec v úmyslu jít do 10 denní očisty. Čekal jsem, že si dám jen 3 denní půst o vodě a bílém čaji, takže první 4 dny jsem pil pouze toto(do očisty již počítám tyto 3 dny jen o vodě a čaji). Cítil jsem se dobře, tak jsem si řekl proč si 10 denní očistu znovu po letech nezopakovat (-.Tak jsem nakoupil potřebné suroviny a dal se do díla. Začínal jsem na 84kg, nyní 79,7kg. Čekal jsem větší váhový úbytek, ale ještě nekončím, takže kila půjdou ještě dolů, ale o to mi nejde. Hlavně se chci zase pročistit. Nyní chci vydržet, co nejvíce dní a o očistit se nejen po fyzické stránce, ale i mentálně. Maximálně však chci vydržet 21 dní. Kůru dodržuji dle návodu- večer čaj z listů senny, ráno po probuzení 1l solného výplachu(mám ale sůl s jodem), 5-7 citonád a každý den kolem tří litrů vody. Detox potíže opět nemám výraznější. Pouze únava 3 den, výtok z nosu, který trval 3-4 dny a občasná slabá bolest zad mezi lopatkami. Hlad také není, pouze chutě, když manželka vaří nějakou dobrotu. Stolice první 3 dny pevná, ale ten třetí den již velmi malé množství. Čtvrtý den tmavá řídká a od 5ého dne už jen žlutá vodová. Moc by mě zajímalo, zda měl někdo z Vás nějaké větší kusy odpadu ve stolici??? Já zatím neměl ani u jedné očisty nic, ale třeba to ještě přijde. Děkuji a omlouvám se za tu délku mého příspěvku. Také samozřejmě držím všem palce a hlavně přeji všem pevné zdraví (-.

začínám

Ela | 08.02.2017

dobrý den.Večer čaj seny.Ráno miprobudilo nutkání na wc,vypila jen půl litru slané teplé vody.

Jsem v půlce

M:) | 11.11.2016

Ahoj, držím 5 dní očisty, zatím v pohodě, žádný hlad ani chutě, jeden den jsem byla unavená a druhý jsem dělala generální úklid.. Vypiju v průměru 9-10 citronád denně a 2 mátové čaje. Čekám co přijde, ale zatím to jde samo :)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek