Kniha návštěv

Teplé nápoje

Ela | 13.02.2017

Ještě jsem chtěla sdělit-tentokrát piji všechny nápoje teplé,podle čínské medicíny nemají být studené,oslabují imunitu a slezinu.A výhoda je ,že mi zatím není zima což mi minule byla a veliká..A navíc logicky my hospodyně když něco čistíme taky jen teplou vodou,že a naše vnitřní očista to také doufám ocení..Tak pa příště..

6den

Ela | 13.02.2017

Dobrý den .Po šestém dnu 2.6kg dole..Začátek pro mne byl obtížný,prvé dva dny jsem musela mít kávu a jedno jablko.Určitě lepší než abych ukončila .Nyní dávám vše v pohodě.Jak píše Eva je to o tom nastavení v hlavě,limonády mi chutnají a nahradí úžasně výživu.CHci protáhnout tak o tři dny.Pane Honzo ke struktuře stolice -také to mám tak jak píšete-po cca 5 dnech jen žlutá vodová.Držím během 10let již potřetí a vždy je to tak,žádné větší kusy stolice.Myslím že za předpokladu i kyž máme ve stravě maso ale i zeleninu -ta má vlákninu,je jak kartáček na střeva a ovoce které u mne například tvoří polovinu stravy a to má mnoho ovocných kyselin ,které jistě pročistují ty naše "trubky"-střeva průběžně.Tak žádné staré kusy stolice nebudou vycházet !Také jsem dříve očekávala a myslela že něco dělám špatně..Sůl dávám taky s jodem .ALE nejúžasnější je že v průběhu očisty Vás přejde žravost,pak jste klidnější..Já pravidelně cvičím,potřebuji ještě zhubnout 8 kilo ,Tak přidám plavání..Přeji krásné dny..

10. den

Honza | 13.02.2017

Ahoj všichni, tuto očistu držím již podruhé. První v březnu 2011 a to jsem vydržel 11 dní, 6 kg dole. Žádné potíže ani nějaké výraznější detox. symptomy. Se solným výplachem také problémy nemám. Stolice byla po vyloučení té pevné jen nažloutlá vodová. Žádné větší kusy, jak se píše v knize ze mě nikdy nevyšly. První 3 dny jsem místo kaj. pepře přidával do citronády pálivou papriku. Po nasazení kaj. pepře přišel příliv energie, takže kajenský pepř určitě doporučuju!

Nyní jsem již u 10ého dne druhé očisty. Neměl jsem vůbec v úmyslu jít do 10 denní očisty. Čekal jsem, že si dám jen 3 denní půst o vodě a bílém čaji, takže první 4 dny jsem pil pouze toto(do očisty již počítám tyto 3 dny jen o vodě a čaji). Cítil jsem se dobře, tak jsem si řekl proč si 10 denní očistu znovu po letech nezopakovat (-.Tak jsem nakoupil potřebné suroviny a dal se do díla. Začínal jsem na 84kg, nyní 79,7kg. Čekal jsem větší váhový úbytek, ale ještě nekončím, takže kila půjdou ještě dolů, ale o to mi nejde. Hlavně se chci zase pročistit. Nyní chci vydržet, co nejvíce dní a o očistit se nejen po fyzické stránce, ale i mentálně. Maximálně však chci vydržet 21 dní. Kůru dodržuji dle návodu- večer čaj z listů senny, ráno po probuzení 1l solného výplachu(mám ale sůl s jodem), 5-7 citonád a každý den kolem tří litrů vody. Detox potíže opět nemám výraznější. Pouze únava 3 den, výtok z nosu, který trval 3-4 dny a občasná slabá bolest zad mezi lopatkami. Hlad také není, pouze chutě, když manželka vaří nějakou dobrotu. Stolice první 3 dny pevná, ale ten třetí den již velmi malé množství. Čtvrtý den tmavá řídká a od 5ého dne už jen žlutá vodová. Moc by mě zajímalo, zda měl někdo z Vás nějaké větší kusy odpadu ve stolici??? Já zatím neměl ani u jedné očisty nic, ale třeba to ještě přijde. Děkuji a omlouvám se za tu délku mého příspěvku. Také samozřejmě držím všem palce a hlavně přeji všem pevné zdraví (-.

začínám

Ela | 08.02.2017

dobrý den.Večer čaj seny.Ráno miprobudilo nutkání na wc,vypila jen půl litru slané teplé vody.

Jsem v půlce

M:) | 11.11.2016

Ahoj, držím 5 dní očisty, zatím v pohodě, žádný hlad ani chutě, jeden den jsem byla unavená a druhý jsem dělala generální úklid.. Vypiju v průměru 9-10 citronád denně a 2 mátové čaje. Čekám co přijde, ale zatím to jde samo :)

Končím druhou kůru

Lucie | 06.11.2016

Zítra mám 10. den očisty. Držím ji podruhé (první očistu jsem držela letos na jaře) a mám zajímavé srovnání. Teď podruhé mám mnohem víc energie a líp to celé snáším. Stíhám všechny své denní povinnosti (práce ve škole, plavání s miminky, péče o 3,5 letou dceru a psa), byla jsem na józe i na volejbalu, pustila jsem se do generálního úklidu domácnosti i zahrádky :-) Minule jsem se to snažila přežít, tentokrát čas plyne jaksi rychleji. Stejně jako na jaře je mi ale velká zima. Těším se, že až skončí 3 návratové dny, nastartuju opět zdravější návyky v jezení. Hlavně nezajídat stres, nejíst ve spěchu, místo jezení jen tak na chuť se napít :-) Samozřejmě jsem musela přizpůsobit očistě denní režim. Vstávala jsem ve všední den v 5.00 hodin a večer jsem často uléhala s dcerou o půl deváté. Na jaře byla mým hlavním hnacím motorem touha zbavit se ekzému na rukách a to se od jara vydařilo, navíc jsem shodila 3 kg. Tentokrát si od očisty slibuju zlepšení pleti a opět mírný úbytek váhy a centimetrů. Všem, kteří se odhodlali, doporučuju aby vydrželi až do konce! Tělo se čistí opravdu po celou dobu 10 dnů! Přeju šťastné čištění!

P.S.-proč se lidé přejídají

Eva11 | 02.11.2016

Tělo vůbec nepřijímá dodané výživné látky, které mají být absorbovány v zažívacím traktu. Jsou-li ucpány nebo slepeny střevní klky, které výživné látky nasávají, můžete jíst kolik chcete a tělo není vyživováno. Střevní klky se zpravidla ucpou odpadovými látkami z potravin, které naše tělo neumí správně metabolizovat a využít. Jsou-li klky ucpané, nedostává tělo žádné výživné látky. Proto signalizuje, že by bylo rádo krmeno. A to i tehdy, jste-li zrovna po jídle.

Zítra začínám !!!!

Eva11 | 02.11.2016

přidá se někdo?Již jsem dělala dvakrát a hlavně se těším ,že po skončení nebudu mít stálé nutkání jíst!!!!

Příprava na očistu

Nika | 24.08.2016

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je lepší, se před očistou nějak připravit, třeba snížit množství stravy a podobně. Jsem teď po dovolené, kde jsme se v jídle moc neošidili, tak se bojím, jít do očisty s roztaženým žaludkem... Děkuji moc za info :-)

váha

Martina R. | 24.07.2016

Ahoj chci se zeptat, pokud je to někdo, kdo už to držel několikrát, zda je váhový úbytek stále přibližně stejný nebo ne? Držela jsem očistu celých 10, váha mi klesla asi o 6kg, nyní co držím po druhé je 7 den a výha je dole asi jen o 2kg a cítím se trochu nafouklá, na WC chodím někdy i před ne jen ráno - dělám něco špatně? předem moc díky za Vaše reakce:-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek