Kniha návštěv

Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 08.05.2017

Ahoj Veru.
Pokud máte knihu,tak strana 25 kapitola "A nestačilo by 5 dní?"Podle autora očisty i autora knihy je těch 10 dní základ,vysvětlení v knize,jak se tělo čistí v 7-mi denních cyklech. Já jedu svou první,jsem v 15-tém dni a můj životní styl je takový,že máme dva psy,s kterými chodím 3x denně ven a procházky,10-ti letého syna,s kterým trávím čas aktivně a 90-ti letého dědečka,o kterého pečuji a od minulého úterý za ním jezdím každý den do nemocnice,kde s ním travim 3-5 hodin plus cesta.To úterý byl můj devátý den.Opravdu to jde zvládnout i při cestování a sportování,budete mít spoustu energie,až nebudete chápat,kde se bere :-)

Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 09.05.2017

Ahoj Marti, knihu bohuzel nemam, proto se ptam. Každopádně me cestování je spojené s již zaplacenymi a objednanymi gurmanskymi zážitky, vinobraním, výlety 50 km, oslavy narozenin a další akce plné jídla, pití a minimálně vina. Jen 1 vikend mam ted volný. Proto 10 dnů detox + 3 dny návrat do reality nemam. Proto se ptam. Uplne maximum je 12 dnů, Tzn bud dam 9 dnů detox +3 dny návrat k jídlu nebo 10 dnů detox a návrat k jídlu musim uspisit na 2 dny...Co myslíte? Nekdo zkušenosti? Dekuji.

Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Martina | 09.05.2017

Já bych v takovém případě naplánovala očistu až po těchto zážitcích :-)

Re: Re: Re: Re: Lze očistu zkrátit?

Veru | 10.05.2017

Ahoj Marti, takový program mam celoročně;))) Navíc chci detox ted, na jaře, nemuzu čekat az nekdy jednou možná... Takze jsi mi moc neporadila :( Btw pisou tu i lidi, co to drželi kratší dobu. Proto prosim o radu, 10 dnů detox + 2 dny návrat do reálu nebo 9 dnů detox a 3 dny návrat do reálu? Dekuji

Čištění jazyka - kdy začne?

Martina | 27.04.2017

Dobrý den všem.
Ráda bych se zeptala na zkušenosti s čištěním jazyka.
Kdy můžu začít pozorovat nějaké změny, jaké máte zkušenosti vy ostatní, co jste již očistu prodělali, toto je moje první a dnes je čtvrtý den.
Těším se, že na konci očisty budu mít růžový jazyk, který znamená, že jsem vnitřně vyčištěná. Myslela jsem si, že uvidím třeba malé změny každý den, tak jak vidím velké změny každý den na váze, nebo centimetrech, ale na jazyku zatím vůbec žádnou změnu nepozoruji.

Předem děkuji za sdělení vašich zkušeností.
Martina

Javorový sirup - celkové množství

Martina | 24.04.2017

Zdravím všechny tu, co jsme na stejné lodi 10-ti denní očisty.
Píšu prosím o radu ohledně množství javorového sirupu. Jedu přesně podle knihy Petera Glickmana, kde je uveden nákupní seznam na půl týdne a je v něm uvedeno 250ml javorového sirupu. V receptu je pak uvedeno 2 polévkové lžíce na jednu citronádu s 2,5dcl vody. Zatím jsem jich udělala 6 a skoro půlka 250ml-ové lahvičky je fuč, tak mi to nějak neštimuje. Dělám to tedy správně, že dávám dvě lžíce do 250ml vody, což je jedna citronáda? Předem moc díky za reakce.

Re: Javorový sirup - celkové množství

seemiya | 24.04.2017

Děláte to správně Martino. Celkové množství sirupu je několikanásobně větší. Pokud dodržujete dávkování 2pl na citronádu, tak při 7 citronádách denně to vychází na cca 200ml sirupu každý den.

Re: Re: Javorový sirup - celkové množství

Martina | 26.04.2017

Děkuji za odpověď, nesedělo mi to s autorovým uvedeným množstvím nákupního seznamu na půlku očisty :-)
Dávkování dodržuji a počet citronád jsem zvýšila, dnes třetí den skončím na 10-ti.
Počítala jsem lžíce z jedné 250ml lahvičky a vyšlo mi to na 30lžic, což mi vyjde na 15 citronád, takže cca 1,5dne očisty.
Citronáda mi tedy moc chutná, určitě ji zařadím do jídelníčku i po skončení očisty jako ranní vzpruhu, ta kombinace složek je geniální :-)

9.den

seemiya | 22.04.2017

Ahoj, rozhodl jsem se, že se také podělím o své zkušenosti. Tuto očistu jsem poprvé držel na jaře 2012, kdy po návratu z Indie jsem měl neznámé střevní potíže. Od té doby každý rok na jaře (jednou i na podzim). Při první očistě jsem si nedovedl představit, že bych přitom mohl normálně fungovat v práci. Dnes držím svou sedmou a za normálního režimu úplně bez problémů. První dny jsou určitě pro každého nejhorší, proto jsem začínal na víkend (už v pátek, popř. v sobotu), abych netrpěl v práci. Asi nejvíc nepříjemnou procedurou jsou ranní výplachy. Ze začátku je z toho hodně na zvracení. Já si vždy představuji, že piji něco moc dobrého, nebo na to vůbec nemyslím. Používal jsem mořskou sůl bez jodu, letos himalayskou, která mi přijde ještě silnější. Doporučuji při tom pití dělat protahovací cviky třeba z shankaprakshalany, kdy se voda dostává ze žaludku hned do střev a proto se z ní žaludek nezvedá. Denně piji kolem osmi sklenic citronády. Javorového sirupu si dávám poloviční dávku, která mi stačí. K tomu další tři litry čisté vody.
Nejvíc mě na tom celým procesu baví ten obrovský nárůst energie, kdy mi stačí spát třeba jen 4 hodiny denně, ale snažím se to nedělat. Zítra bych měl končit, ale zřejmě budu ještě chvíli pokračovat. Nejvíce jsem držel očistu 15 dní před dvěma lety, tak bych chtěl ještě něco vydržet.
Kdyby někdo chtěl s něčím poradit, jsem tu. Přeji všem pevnou vůli a hodně síly po celý průběh očisty.

Re: 9.den

Andy | 15.05.2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Zítra končím desátý den. Takže následují 2 dni na pomerančové šťávě.
Tzn. že si budu mačkat šťávu z čerstvých pomerančů? A kolik jí mám vypít? A mezitím opět čistou vodu přepokládám :-)

Děkuju.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek